Porady Uroda

Zalotna kreska na powiece. Tajniki makijażu.

Tajemnicę tkwiącą w kobiecości z pewnością doskonale podkreśli i uwidoczni mały tajnik makijażu – kreska na powiece. Z zazdrością niejednokrotnie patrzymy, jak mijające nas kobiety mają mocno, ale starannie podkreślone oczy.

Oczywiście wzdychamy, że taka technika malowania nie jest dla nas i niemal z założenia tłumaczymy sobie, że takich cudów, to my nie potrafimy wykonać. To zapewne efekt dobrych kosmetyków, sprawnej ręki. Ile razy to słyszałaś i wypowiadałaś do siebie ?

To dzięki niej – kredce do powiek, spojrzenie każdej z nas staje się bardziej wyraziste. Cały makijaż nabierze charakteru i z pewnością na długo, długo – przyciągnie męski wzrok.

Co zrobić, by samemu w domowym zaciszu, podczas codziennych czynności przy wykonywaniu makijażu prawidłowo narysować zalotne kreski?

Potrzebujemy dobry eye-liner lub cień w ołówku.
Zanim zaczniesz rysować, zastanów się, jaki kolor cieni na powiece wybierasz na dziś i pod tym kątem wybierz pasujący eye-liner.
Czarny eye-liner, grafit, brąz z pewnością doda blasku i podkreśli charakter makijażu.

Prowadź linię nakładaną eye-linerem od wewnętrznego kącika oka ku zewnętrznemu. Nieco grubszą kreskę wykonaj pośrodku powieki. Doskonały efekt osiągniesz, gdy kolor kreski będzie taki sam jak kolor maskary.

Gdy nosisz okulary, makijaż oka zrób nieco mocniejszy.

Sama wyczaruj urodę. Kocie spojrzenie i blask oczu podkreśl kredką do powiek, a uzyskasz doskonały efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *