Porady

Od czego zależy cena nasion marihuany?

Ceny nasion marihuany, tak jak wszystkich rzeczy, których sprzedaż się prowadzi, zależą od kilku zasadniczych czynników. W każdy przypadku ich wpływ jest bardzo duży i determinuje to, jaka jest ostateczna cena marihuana nasiona i innych produktów, które znajdują się w kręgu zainteresowań współczesnych kupujących.

Kanał dystrybucji, czyli miejsce prowadzenie sprzedaży

W wielu przypadkach, żeby nie powiedzieć, że we wszystkich, o cenie produktu i towaru decyduje to, gdzie i kto zajmuj się jego sprzedażą. Jeśli marihuana nasiona są sprzedawane w sieci, to ich cen na pewno będzie inna niż cena nasion dostępnych w sklepie stacjonarnym. Takich zresztą funkcjonuje bardzo niewiele.

Skąd nasiona pochodzą?

O cenie nasion marihuany zawsze będzie decydował ich producent. Nie każdy z nich ma takie same ceny. To kwestia indywidualna. Ważne jest też to, czy marihuana nasiona pozyskuje się bezpośrednio od ich producenta, czy od kogoś, kto już jest pośrednikiem. W tym drugim przypadku, ceny na pewno będą wyższe.

Ilość a cena

Kolejnym czynnikiem, który ma ogromny wpływ na to, ile kosztują marihuana nasiona, jest to, w jakich ilościach się je kupuje. W każdym sklepie, przy większej ilości, sprzedawcy zapewniają niższe ceny. Dlatego taniej wychodzi, kiedy kupi się na przykład trzy nasiona niż tylko jedno. Z kolei zakup ośmiu opłaca się bardziej niż zakup trzech. W takich sytuacjach im więcej nasion się kupuje, tym mniej płaci się za jedno nasiono. Takie zasady stosuje się w wielu sklepach online i korzystają na nich kupujący.

Sprawdź nasz sklep z nasionami https://www.taniesianie.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *